66391520(021) - 6636 423 0912

تسمه استیل

تسمه استیل که از جنس فولاد زنگ نزن می باشند، برشی از سطح مقطع فولاد ذکر شده هستند که معمولاً با گرید 304 در بازار ایران عرضه می شوند و معمولاً ساخت کشور هندوستان هستند.

 از خواص تسمه استیل می توان به مقاومت در برابر خوردگی و استحکام بالا و مقاومت در برابر رطوبت اشاره نمود؛ به همین منظور از تسمه استیل می توان در محیط های دریایی و اکسید کننده استفاده کرد.

 سایزها و وزن تقریبی تسمه استیل استاندارد بصورت جدول زیر است.

 


شرکت الف استیل که بصورت تخصصی در زمینه فروش انواع ورق ها و مقاطع فلزی فعالیت میکند امکان فروش بهترین و با کیفیت ترین نوع تسمه استیل را برای خریدار فراهم آورده است و همچنین با توجه به قیمت های بسیار مناسب هزینه های  خریدار را تا حد زیادی کاهش داده است.

خواص بسیار زیاد استیل باعث شده تا از آن برای تولید بسیاری از مقاطع فلزی و ورق های پر کاربرد فلزی استفاده شود که یکی از آنها تسمه استیل میباشد. تسمه استیل نوعی از استیل محسوب میشود که نسبت به دیگر انواع تسمه از مقاومت کششی و فشاری بیشتری برخوردار میباشد. تولید تسمه استیل متناسب با نیاز مشتری انجام میشود و در واقع این مشتری است که تعیین میکند چه ابعاد از تسمه را برای تولید سفارش دهد. در تولید تسمه استیل از دو روش نوردی و ماشینی استفاده میشود. از تسمه استیل در صنایع گوناگونی استفاده میشود که میتوان به صنایع خودرو سازی، کشتی سازی و همچنین بسته بندی در ابعاد بزرگ اشاره نمود.

تسمه استیل

کاربرد تسمه استیل

تسمه استیل کاربرد های بسیار زیادی دارد که یکی از کاربرد های آن ساخت تجهیزات جنگی میباشد. تسمه استیل از گذشته تا کنون کابرد زیادی در ساخت تجهیزات نظامی داشته است اما امروزه کاربرد آن به دلیل تنوع بالای ادوات و تجهیزات نظاکی بیش از بیش افزایش یافته است و به دللیل استحکام بالایی که دارد بهترین گزینه برای ساخت این تجهیزات محسوب میگردد. از جمله کاربرد های تسمه استیل به صنایع مربوط میشود. صنایع برای تولید برخی از قطعات و محصولات خود باید از تسمه استیل استفاده کنند. از جمله این تجهیزات میتوان به کوره، بالابر، جرثقیل و همچنین تجهیزات حفاری اشاره نمود. از تسمه استیل برای ساخت تجهیزاتی که میتوانند امنیت یک سازه و یا شخص را تامین کنند نیز استفاده زیادی میشود. حفاظ های زندان ها و همچنین در ساخت قفل و کلید از این تسمه ها استفاده زیادی میشود.

کیفیت تسمه استیل بسیار مهم است

درست است که تسمه استیل ها به دلیل استحکام بالای خود کاربرد بسیار زیادی دارند اما تنها در صورتی تسمه ها میتوانند نهایت کارایی خود را داشته باشند که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و از مواد نوع اول و درجه یک در ساخت آن ها استفاده شده باشد. کیفیت تسمه استیل ها مانند دیگر فلزات و یا حتی بیشتر از آنها حائز اهمیت بوده و در صورت نیاز به این دسته از تسمه ها باید بر روی کیفیت آنها حساسیت زیادی به خرج دهید.

تسمه استیل

قیمت تسمه استیل

عواملی وجود دارند که در قیمت تسمه استیل تاثیر گذار هستند و میتوانند قیمت ها را تحت تاثیر حود قرار دهند. در قیمت تسمه استیل عواملی همچون شرکت تولید کننده تاثیر زیادی دارد. شرکت هایی در داخل کشور و البته دیگر کشورها وجود دارند که انواع تسمه استیل را تولید و بفروش میرسانند که هر یک نیز قیمت های متفاوتی را برای تسمه ها در نظر میگیرند. البته شرکت هایی که در ساخت و تولید تسمه استیل از بهترین و با کیفیت ترین ورق های استیل بهره میبرند مطمئنا قیمت های بالاتری را نیز برای تسمه ها در نظر میگیرند. تسمه استیل هایی که از دیگر کشور ها وارد میشوند و در نوع خارجی و یا وارداتی هستند نیز تحت تاثیر موارد و همچنین عدم واردات قرار میگیرند و در صورتیکه مواد مرغوب تری را به کار برده باشند و یا  واردات آنها با مشکل مواجه شود با افزایش قیمت مواجه خواهند شد.

خرید تسمه استیل با بهترین قیمت

اگر از خریداران تسمه استیل هستید اما به دنبال فروشنده ای هستید که قیمت های مناسبی را در نظر گرفته باشد پس پیشنهاد ما به شما شرکت الف استیل میباشد. شرکت الف استیل با توجه به اینکه از شرکت های تخصصی در زمینه فروش ورق های فلزی و تسمه استیل میباشد  همواره سعی نموده تا برای جلب توجه رضایت مشتریان خود قیمت های بسیار مناسبی را برای تسمه و همچنین دیگر فلزات در نظر بگیرد. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :